Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Ilukirjandus / Väliskirjandus / Above

Raamat

Above

Autor: Isla Morley

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A 16-year old Kansas schoolgirl is abducted and kept in an abandoned silo by a survivalist who is convinced that the world is about to end in this chilling novel of survival, hope and plot twists. For fans of "Room", "Before I Go To Sleep" and "The Lovely Bones".

Lisainfo
ISBN 9781444787061
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 198x129x23 (mm)
Kirjastus HODDER & STOUGHTON
Lisamise aeg: 03.10.2014

Toode pole saadaval

Sama autor

Kategooria TOP

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.