Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud / Lastekirjandus / Teatmekirjandus / 5 Seconds of Summer

Raamat

5 Seconds of Summer

Autor: Imogen Williams

* * * * * * * * * * Hinda ja arvusta (0)

Toode pole saadaval

Sisukirjeldus

A glossy new poster book of the Australian boy band, with gorgeous pictures, facts and puzzles featuring them all. Fans of Luke, Michael, Calum and Ashton will love it, and it coincides with their sell-out 2015 tour. Ages: 8+

Lisainfo
ISBN 9781780553689
Keel ingliskeelne
Formaat Pehmekaaneline
Mõõt 280x216x3 (mm)
Kirjastus BUSTER BOOKS
Lisamise aeg: 15.11.2014

Toode pole saadaval

Arvustused (0)
Suhtlusvõrkude arvustused

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.