Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Üritused / ANNELI SARO RAAMATU "101 EESTI TEATRISÜNDMUST" ESITLUS VIRU KESKUSE RAHVA RAAMATUS

Üritused

Tagasi

23.03.17, kell 17:00

ANNELI SARO RAAMATU "101 EESTI TEATRISÜNDMUST" ESITLUS VIRU KESKUSE RAHVA RAAMATUS

Neljapäeval, 23. märtsil kell 17.00 esitleb Anneli Saro Viru Keskuse Rahva Raamatus teatrikuu raames oma raamatut "101 Eesti teatrisündmust". Autoriga vestleb Merle Karusoo. 

Iga teatrihuviline on ehk mõttes mänginud „Eesti teatrisündmuste” mängu, koostades näiteks nimekirja oma elu teatrisündmustest või siis aasta teatrisündmustest. See raamat on ühe sellise mängu vili. Teatrisündmusena tulevad jutuks unustamatud lavastused, vaimustavad rollid, olulised teatritegelased, mõjukad teatrid, uskumatud teatriskandaalid ja veel palju muud. Raamatut kirjutades pidas autor lugejatena silmas muu hulgas ka teatrihuvilisi, kellel pole veel väga sügavaid teadmisi teatriloost, kuid on huvi Eesti teatrit ja selle värvikat ajalugu tundma õppida ning selle kaudu ka praegust teatrit paremini mõista. Tulemuseks on põnev ja intrigeeriv, kuid samas ka ülevaatlik ja hariv lugemine.

Anneli Saro (snd 1968) on teatriteaduse professor. Ta on õppinud Tartu Ülikoolis eesti filoloogiat ja teatriteadust, täiendanud ennast Helsingi, Stockholmi ja Utrechti Ülikoolis. 1997. aastast on ta õpetanud TÜ-s teatriteadust, lugenud külalislektorina loenguid ka Tallinna Ülikoolis, Eesti Kunstiakadeemias, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ning Helsingi Ülikoolis.

Hoia end ka Facebooki kaudu sündmusega kursis!

Esitluse ajal on raamatut võimalik soetada 10% soodsama hinnaga.

Kohtumiseni Rahva Raamatus! 


Viru Keskuse Rahva Raamat

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.