Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Üritused / Janis Mackay raamatu "Magnus Vesse ookeaniseiklus" esitlus Viru Keskuse Rahva Raamatus

Üritused

Tagasi

20.05.19, kell 16:00

Janis Mackay raamatu "Magnus Vesse ookeaniseiklus" esitlus Viru Keskuse Rahva Raamatus

Ootame sind esmaspäeval, 20. mail kell 16.00 Viru Keskuse Rahva Raamatusse Janis Mackay raamatu "Magnus Vesse ookeaniseiklus" esitlusele! Juttu tuleb raamatu sünniloost, jõudmisest eesti keelde ja sellestki, kuidas kaanele jõudis 9. klassis käiva noore kunstniku teos. Vestluse vahel esinevad Angelika Kadariku viiulilapsed.

Šotimaal väikeses mereäärses linnakeses elav Magnus Vesse ei kuulu kohe päris kindlasti klassi populaarseimate laste hulka – ikka on teised teda ja tema vanemaid kummaliseks pidanud. Üheteistkümnenda sünnipäeva eel viskab poiss merre pudeli, milles on kiri sooviga leida endale sõber ja saada julgemaks. Ent seda, mil moel tema soovi kuulda võetakse, poleks ta küll osanud ette näha …

Magnus saab teada, et ta on poolenisti selki, hüljesinimene, ja et tema veealused sugulased vajavad hädasti abi. Hirmuäratav, õel ja võimuahne anastaja on trüginud merede valitseja, kuningas Neptunuse troonile ning peletise rumaluse tõttu on ookean hakanud surema.

Magnus peab veeilma ja oma pere päästmiseks aitama hülgerahval koletisest jagu saada ning mürgiunne vajunud Neptunuse äratama. Kas Magnus leiab endas julguse ja suudab ookeani seda ähvardava ohu küüsist päästa? Ja kas ta leiab sõbra, kellest on alati unistanud?

Esitlusel on raamat 10% soodsama hinnaga.

Hoia end ka Facebooki kaudu sündmusega kursis!

Kohtumiseni Rahva Raamatus! 

Viru Keskuse Rahva Raamat

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.