Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Lasteklubi

Jacqueline Kennedy ütles kunagi, et parim viis lapse maailma avardamiseks on õpetada teda raamatuid armastama. Siin klubis on hea valik armastusväärseid raamatuid lapsele vanuses 5-9 eluaastat.

*Raamatute hind ei ületa kunagi 14.99 €.

Järgmine raamat

NAKSITRALLID pilt
-24%

NAKSITRALLID

Autor ENO RAUD

Ükskord said jäätiseputka juures täiesti juhuslikult kokku kolm imelikku mehikest – Sammalhabe, Kingpool ja Muhv. Nad limpsisid jäätist ja silmitsesid üksteist uudishimulikult. Nad kõik olid väga lühikest kasvu, nii et jäätisemüüja pidas neid alguses isegi päkapikkudeks, ja peale selle torkas nende juures veel muudki iseäralikku silma. Sammalhabemel oli pehmest samblast habe, kus kasvasid ilusad ja punased, kuigi mullusuvised pohlad. Kingpool oli oma kinga-ninad maha lõiganud, et tal oleks hea lahe varbaid liigutada. Muhv aga kandis tavaliste riiete asemel seljas suurt muhvi, millest ainult peanupp ja labajalad välja paistsid.

Tuntud lastekirjaniku Eno Raua poolt eesti lastekirjanduse klassikasse kirjutatud ja kunstnik Edgar Valteri joonistatud naksitrallid pakuvad äratundmisrõõmu täiskasvanutele ja avastamisrõõmu tänastele lastele. „Naksitrallide“ esimese raamatu esmatrükk ilmus 1972. aastal.

Raamat sisaldab 1. ja 2. osa.

Klubihind: 13.88 € Tavahind: 18.50 €

SORRY, YOUR DEVICE IS A BIT TOO TINY FOR THIS SITE!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.