Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Krimiklubi

Olgu see ajatu klassika või värske Skandinaavia noir – igal kuul proovime vähemalt ühe sinu õhtu unetuks teha oma ala parimate detektiivide ja veelgi keerulisemate juhtumitega. Ja nii nagu igas õiges krimkas on vähemalt üks surm, on ka see Krimiklubis surmkindel, et saad igakuiselt endale ühe krimka ikka ja alati soodushinnaga 9.90 €

*Krimiklubi raamatu saad alati hinnaga 9.90€.

Järgmine raamat

VERETEEMANDID pilt
-58%

VERETEEMANDID

Autor JO NESBØ

Ebatavaliselt kuumas Oslos leitakse noore naise laip, kelle käel puudub üks sõrm ja kelle silmalau alt leitakse veripunane teemant. Oslo politsei juurdlusosakonnas valitseb aga suvepuhkusele vastav vaikus. Ainus kättesaadav uurija on tööalaste reeglite korduva eiramise tõttu hoiatuse saanud Harry Hole. Ülemus on Harryt tagasi tööle kutsudes kahevahel. Harryt vaevav viinakurat muudab mehe käitumise ettearvamatuks, samas on Harry vaieldamatult juurdlusosakonna kõige andekam töötaja.

Ääretult tempokas ja ootamatuid sündmuskäike täis raamatus paneb Jo Nesbø lugejat unustama, et selle tegevus ei toimu mitte LA-s, vaid põhjamaiselt rahulikus Oslos. Jo Nesbø on kirjutanud terve sarja põnevikke Oslo politseiuurijast Harry Holest, millest paljud, ka sarja viies raamat „Vereteemandid” (Marekors, 2003) on juba ammu leidnud tee põnevuskirjanduse klassikasse. Sarja edu valem on sama: Harry võitleb korraga mitmel rindel, nii omaenda mineviku, salapärase sarimõrvari kui ebakompetentsete kolleegide vastu. Harry ainus liitlane selles halastamatus võitluses on tema tugev juurdlusalane intuitsioon, mis teda harva alt veab.

Klubihind: 9.90 € Tavahind: 23.99 €

SORRY, YOUR DEVICE IS A BIT TOO TINY FOR THIS SITE!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.