Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Krimiklubi

Olgu see ajatu klassika või värske Skandinaavia noir – igal kuul proovime vähemalt ühe sinu õhtu unetuks teha oma ala parimate detektiivide ja veelgi keerulisemate juhtumitega. Ja nii nagu igas õiges krimkas on vähemalt üks surm, on ka see Krimiklubis surmkindel, et saad igakuiselt endale ühe krimka ikka ja alati soodushinnaga 9.90 €

*Krimiklubi raamatu saad alati hinnaga 9.90€.

Järgmine raamat

NAINE KAJUTIST NR 10 pilt
-54%

NAINE KAJUTIST NR 10

Autor Ruth Ware

Rahvusvaheliselt menukas autor Ruth Ware pakub taas hämmastavate pöörete ja klaustrofoobse, kuid samas tontlikult kauni tegevuspaigaga põnevat lugemist. 

Reisiajakirjanik Lo Blaclock saab elu parima töölähetuse: nädal ülimalt eksklusiivsel luksuslaeval. Esialgu on pardal kõik imeline: peened kajutid, suurejoonelised õhtusöögid ja elegantsed külalised. Aga ajapikku olukord muutub – jäine tuul peksab laevatekki, taevas muutub halliks ja ähvardavaks ja Lo näeb juhuslikult pealt, et keegi naine heidetakse üle parda. Loo tuum? Kõik reisijad on pardal ja laev seilab endasi nagu poleks midagi juhtunud, hoolimata Lo meeleheitlikest katsetest tõestada, et midagi on väga väga valesti.

Klubihind: 9.90 € Tavahind: 21.99 €

SORRY, YOUR DEVICE IS A BIT TOO TINY FOR THIS SITE!

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.