Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Raamatud

Eesti Vabariik 101!

Eesti Vabariik saab 101. aastaseks! Siit leiad Vabariigi aastapäeva puhul valiku Eesti-teemalisi teoseid, mida Rahva Raamat südamest soovitab!

Kauneimad raamatud 2018. aastal!

25 kaunima Eesti raamatu konkursi eesmärgiks on kunstiliselt kujunduselt ja trükitehniliselt teostuselt parimate raamatute kui vaimse kultuuri nähtuse väärtustamine. 

Kauneimate raamatute seast saad valida ka oma lemmikud! Selleks oleme oma Tallinna, Tartu, Pärnu, Viljandi, Rakvere, Pärnu ja Saaremaa poodidesse püsti pannud hääletuskastid. Sinna saad pista sedeli, kuhu oled märkinud sinu arvates kõige kaunima raamatu kandidaadi. Kõigi hääletajate vahel loosime välja Rahva Raamatu 30 € kinkekaardi!

Hääletada saab kuni 28. veebruarini. 

Valdur Mikita lugemissoovitused

Valdur Mikita lugemissoovitused

Siit nimekirjast leiad kirjaniku ja semiootika Valdur Mikita lugemissoovitused. Mikita viimane raamat on 2018. aasta lõpus ilmunud "Eesti looduse kannatuse aastad". Kirjanik soovib kõigile lugejatele: "Head metsa eksimist"!

Raamatud Mihkel Raualt ja tema lemmikutelt

Mihkel Raud on eesti laulja, kitarrist ja kirjanik, kelle sulest on ilmunud juba mitu raamatut. Esimene raamat ilmus 2008. aastal ja selleks oli ülisuure populaarsuse saavutanud ja avameelne “Musta pori näkku“. Kolm aastat tagasi ilmus elulooline eneseabiraamat “Kus ma olen ja kuidas sina võid palju kaugemale jõuda“. Mihkel Raua kõige uuem teos on aga 2017. aasta lõpus ilmunud humoorikas “Eestlase käsiraamat. 100 asja, mida õige eestlane teeb“, mis oli nii 2017. kui ka 2018. aasta üks enim müüdud raamatuid Eesits. 

Siit nimekirjast leiad nii Raua lugemissoovitused kui ka tema enda raamatud. 

Viivi Luik soovitab

Viivi Luik soovitab

Viivi Luik on tunnustatud eesti luuletaja ja proosakirjanik, kelle raamatud leiad siit. 2017. aasta kevadel ilmus temalt esseede ja artiklite kogumik "Pildi ilu rikkumise paratamatus". 

Loe ka Viivi Luige raamatusoovitusi Rahva Raamatu blogist!

Nobeli kirjanduspreemia laureaatide raamatud

Raamatud, mida elu jooksul lugema peab

Siit nimekirjast leiad läbi aegade kõige paremad ja olulisemad raamatud. Nimekirja koostamisel oleme toetunud kümnetele "Best-of" nimekirjadele. 

Kirjastuste sooduspakkumised kuni -91%

Raamatud soodsamad kui 5 €

Armastusteemalised tooted kuni -89%!

Väga head alla 10 € ingliskeelsed raamatud

Raamatud soodsamad kui 10€

Raamatud, mille lõiku saad kohe lugedaKuva kõik sisunäidisega tooted

Täpsusta valikut

  • Saadavus
  • Hinnavahemik
  • Filtrid
  • Tarneaeg

Tulemusi kokku

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.