Näita mobiiliversiooni

Liigu sisu juurde Liigu peamenüü juurde

Avaleht / Muusika

2017. aasta TOP 10 muusikaplaati

Siit nimekirjast leiad 2017. aasta 10 kõige populaarsemat CD-d.

Muusikute elud ja lood

Siit leiad muusikute elud ja lood, välismaalt ja Eestist.

Eesti muusika vinüülil

Sven Grünbergi "Anima", Jaak Joala "Suveöö" ja "Unustuse Jõel" ning J.M.K.E. "Kylmälle Maale" - need on vinüülid, mis on juba meist paljudel kodus plaadimängija peal keerlemas. Eesti muusikat ilmub aga vinüülil üha rohkem ja siit nimekirjast leiad valiku kodumaiseid vinüülplaate!

Siim Nestor soovitab ehk kümme kodumaist vinüüli

Siim Nestor soovitab ehk kümme kodumaist vinüüli

"Eesti muusikat antakse üha rohkem välja vinüülplaatidel. Sellest hoolimata on teoste tiraažid sedavõrd väiksed, et tulevikus nende plaatide hind pigem tõuseb kui langeb. See investeerimiskülg on muidugi üksnes boonuseks neilt kõlavale heale muusikale."
Vaata lähemalt, milliseid vinüülplaate soovitab eesti muusikaajakirjanik ja -kriitik.

Mick Pedaja kevadmaik ehk plaadisoovitusi kevadeks

Mick Pedaja kevadmaik ehk plaadisoovitusi kevadeks

"Muusikal on suur jõud. Tunnen, et muusika ja helid, mis meid igapäevaselt ümbritseb, mõjutab meid, nii seesmiselt, kui väliselt." 

Mick Pedaja on laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks eduka osalemisega 2016. aasta Eesti Laulu konkursil, eristudes teistest enda loodud lauluga „Seis“ ja selle lummava esitusega. Muusikasõpradele oli ta aga tuntud juba varem, sh meloodilisest proge-rock’i ansamblist Micucu. Mick Pedaja viimane plaat "Hingake/Breathe" ilmus aastal 2016.

Ott Lepland soovitab

Ott Lepland soovitab

Ott Lepland on eesti laulja ja laulukirjutaja, kes sai laiemalt tuntuks telesaate "Eesti otsib superstaari" kolmanda hooaja võiduga. Vaata järele, millist raamatut Ott lugeda soovitab ja milliseid muusikaplaate kuulata armastab.

Marek Sadam soovitab

Marek Sadam soovitab

"Siin on valik Rahva Raamatu muusikast, mida kuulaksin heal meelel just sel hommikul, mis teiste jaoks ilmselt pärastlõuna. Palju on siin väga sügavaid kontsertmälestusi, palju lapsepõlve ning palju seda, mis igas hetkes puudutab. Ja olgem ausad, ilmselgelt vassib eestlane, kes väidab, et Kukerpillid pole osake Tema pildist nimega Eesti. Mis puudutab suurepärast Arvo Pärti, siis ma tõesti loodan, et kõik need, kes laialt uhkusega kuulutavad Pärdi enese rahvuskaaslaseks, Teda ka päriselt kuulanud on. Jagan siis enda nukramaid ja rõõmuhetki… Ja ostke plaati, kuigi saaks lihtsamalt ning käige kontsertitel, sest seal on elu."

Täpsusta valikut

  • Saadavus
  • Hinnavahemik
  • Filtrid
  • Tarneaeg

Tulemusi kokku

Vabandame! Teie veebilehitseja on liiga väike meie kodulehe külastamiseks.

We're sorry! Your browser is too small for this website.

Приносим извинения! Размеры вашего браузера слишком малы для посещения нашей страницы.